Зробіть розрахунок розміру субсидії Перевірте вже нараховану субсидію
 • На який розмір субсидії можна розраховувати

 • Як враховуються норми та пільги для субсидії

 • Чи правильно нарахована субсидія

 • Чи враховані всі характеристики житлового приміщення
  та особливості домогосподарства

 • Визначте вартість комунальних послуг в межах соціальної норми

 • Визначте середньомісячний дохід домогосподарства

Перейти до калькулятора субсидії

Кияни не знають про безкоштовну повірку лічильників - опитування

 • 18 листопада 2015 20:17
 • 386
 • Версія для друку
 •  
Кияни не знають про безкоштовну повірку лічильників - опитування

Більшість жителів столиці не знають, що повірка лічильників гарячої води проводиться безкоштовно, адже витрати на повірку квартирних лічильників ГВП включені до структури тарифу на послугу.

Киянам послуги з повірки лічильників гарячої води надаються безкоштовно. Зокрема, для цього потрібно зателефонувати до контакт-центру ПАТ «Київенерго» та залишити заявку.

«Фахівці «Київенерго» повірять прилади обліку гарячої води безпосередньо в квартирах. Завдяки спеціалізованому метрологічному обладнанню демонтаж та передача лічильників на експертизу не потрібні», - заявляють в компанії.

Примітно, згідно з постановою №146 від 17.10.2014 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, витрати на повірку квартирних лічильників гарячої води частково включені до структури тарифу на послугу з гарячого водопостачання. Тому в тих будинках, для яких «Київенерго» є виконавцем послуг з гарячого водопостачання та центрального опалення, повірка лічильників (включаючи демонтаж, монтаж і транспортування лічильників) виконується безкоштовно за рахунок компанії.

«Залежно від типу лічильника міжповірочний інтервал становить 3-4 роки. За підсумками повірки клієнти отримають свідоцтво відповідності приладу обліку нормативним вимогам (сертифікат UCSM) або довідку про його непридатність», - повідомляють в «Київенерго».

Тож, «Україна Комунальна» поцікавилася у своїх читачів «Чи знаєте ви, що повірка лічильників гарячого водопостачання проводиться безкоштовно, тому що включена в  тариф?»

Відповідне опитування проводилось на електронних шпальтах інформагентства в період з 2 по 16 листопада.

Згідно з його результатами, більшість респондентів - 65%  не знають про безкоштовну повірку лічильників ГВП. Відповідно, проінформовані про це лише 35%.

Джерело: Україна комунальна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики