Зробіть розрахунок розміру субсидії Перевірте вже нараховану субсидію
 • На який розмір субсидії можна розраховувати

 • Як враховуються норми та пільги для субсидії

 • Чи правильно нарахована субсидія

 • Чи враховані всі характеристики житлового приміщення
  та особливості домогосподарства

 • Визначте вартість комунальних послуг в межах соціальної норми

 • Визначте середньомісячний дохід домогосподарства

Перейти до калькулятора субсидії

Заступник Міністра фінансів розповів про можливості покращення механізму субсидій на житлово-комунальні послуги

 • 30 травня 2016 17:04
 • 481
 • Версія для друку
 •  
Заступник Міністра фінансів розповів про можливості покращення механізму субсидій на житлово-комунальні послуги

Заступник Міністра фінансів України Роман Качур розповів про можливості покращення механізму субсидій на житлово-комунальні послуги під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі

У дискусії також взяли участь народний депутат Ольга Бєлькова, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, старший економіст Центру економічної стратегії Марта Кузьмин, заступник голови Стратегічної групи радників при Кабінеті Міністрів України Павло Кухта.

 За словами заступника Міністра фінансів Романа Качура, Міністерство фінансів уже проводить реформу у сфері публічних фінансів, завдяки якій субсидії на сьогодні фінансуються у повному обсязі.

 «Системних проблем з фінансуванням субсидій на сьогодні немає. У минулому році програма субсидіювання була профінансована у повному обсязі у розмірі 18 млрд грн. У 2016 році на субсидії виділено 40,3 млрд грн, з урахуванням останніх змін до бюджету. І на сьогодні фінансування субсидій також відбувається у повному обсязі», - сказав заступник Міністра фінансів.

Ключовими напрямками подальших дій стосовно вдосконалення та підвищення ефективності механізму субсидування, над яким продовжує працювати Міністерство фінансів, Роман Качур виділив три ключові базові напрями діяльності:

- після встановлення ринкових цін на газ необхідно посилити конкурентоспроможність і прозорість ринку енергетики;

- впроваджувати чіткі стимули для населення до енергозбереження, адже на сьогодні – це найбільш ефективна інвестиція з точки зору фінансів;

- посилити адресність субсидіювання, щоб допомога надходила тим, хто її дійсно потребує.

Окрім цього, за словами заступника Міністра фінансів Романа Качура, для субсидіантів має бути максимально проста та швидка процедура призначення субсидій.

«Ми не повинні ускладнювати життя субсидіантів. Ми повинні забезпечити мінімум довідок та інших процедур, щоб зробити процес призначення субсидій максимально простим для громадян», - наголосив Роман Качур.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики