Зробіть розрахунок розміру субсидії Перевірте вже нараховану субсидію
 • На який розмір субсидії можна розраховувати

 • Як враховуються норми та пільги для субсидії

 • Чи правильно нарахована субсидія

 • Чи враховані всі характеристики житлового приміщення
  та особливості домогосподарства

 • Визначте вартість комунальних послуг в межах соціальної норми

 • Визначте середньомісячний дохід домогосподарства

Перейти до калькулятора субсидії

Вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло Розенко

 • 04 липня 2016 14:17
 • 461
 • Версія для друку
 •  
Вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло Розенко

5,5 мільйонів українських родин, які оформили субсидії в минулому опалювальному сезоні, сплачують за житлово-комунальні послуги від 2-х до 15-ти відсотків від своїх доходів. Про це в ефірі телеканалу «ЕспресоTV» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко

«Люди, які отримували субсидії в минулому опалювальному періоді – а це 5,5 мільйонів родин – знають, що їм хвилюватися не варто. Рішенням Уряду встановлено, що за житлово-комунальні послуги людина має платити від 2% до 15% їхніх доходів», - сказав він.

Коментуючи підвищення ціни на газ, Павло Розенко зазначив, що це рішення для Уряду було непростим, але всі країни світу, в той чи інший період свого розвитку, проходили через такі рішення. «Ціна на газ на сьогодні є економічно обґрунтованою, про що свідчать відповідні розрахунки. Всі розмови про те, що  є дешевий газ – це міфи. Відстрочки по сплаті за газ Україні не дасть жодна країна. Людей, які не можуть зараз самі оплатити житлово-комунальні послуги  в повному обсязі, захистить програма субсидій, але багаті мають платити повну ринкову ціну, в тому числі за газ, вже зараз», - підкреслив він.

Він також додав, що на сьогодні до початку опалювального періоду, коли підвищення тарифів стане більш відчутним, у тих, хто хоче зменшити вартість сплати за житлово-комунальні послуги, є 3 місяці – щоб оформити субсидію та провести заходи з енергозбереження.

Водночас Віце-прем’єр-міністр зазначив, що «ніхто не ідеалізує систему субсидій». «Тому далі ми будемо рухатися шляхом підвищення зарплат, пенсій, соціальних виплат. Для цього потрібно, щоб запрацювала економіка і перші позитивні сигнали вже є. Промислове виробництво за перші три місяці 2016 року зросло приблизно на 4%. Це вперше за останні три роки ми побачили зростання економіки», - сказав Павло Розенко.

Джерело: Кабмін

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики